Dlaczego torby reklamowe dobrze sprawdzają się jako gadżety firmowe?

W konkursie na najlepsze gadżety firmowe torby reklamowe z pewnością mogłyby stanąć wysoko na podium. Reklamówka z założenia służy do przenoszenia różnych przedmiotów, jednak jej nazwa jednoznacznie sugeruje też inną ważną rolę. Torby reklamowe są idealne jako… nośniki reklamy!

Torby reklamowe to praktyczne akcesoria, które równie dobrze nadają się podczas targów branżowych i na zakupach. Przeniesiesz w nich dokumenty i drugie śniadanie do pracy. Wszechstronność zastosowań to kluczowa cecha tego idealnego gadżetu firmowego.

Jednorazowe torby reklamowe – ich zalety i wady

Torba torbie nierówna. Mogą one różnić się między sobą ceną, rozmiarem, kolorem i materiałem. Zwłaszcza materiał wykonania ma wpływ na jakość i zastosowanie. Jednorazowe torby reklamowe wykonane z papieru mogą być torbami prezentowymi lub opakowaniami na gadżety firmowe zebrane podczas targów i prezentacji. Nadają się na niewielkie zakupy i na spakowanie lunchu do pracy. Taka torba może się zniszczyć i nie jest tak trwała, jak jej odpowiednik wykonany np. z tkaniny bawełnianej, jednak ma swoje niezaprzeczalne zalety. Jest tania i łatwo można nadać jej dowolny kolor, a także nanieść nadruk. Torba z papieru jest sztywna, dzięki czemu logo firmy jest doskonale widoczne nawet wtedy, gdy jest ona pusta. Ponadto starannie wykonana torba może posłużyć więcej, niż tylko jeden raz. Dopóki nie przerwie się lub nie zmoczy, może stanowić dobry nośnik informacji o Twoim biznesie.

Torby na zakupy z bawełny – gadżet firmowy zero waste

Torby bawełniane wielokrotnego użytku są trwalsze, niż torby papierowe. Jeśli są wyposażone w dłuższe uszy, można je wygodnie nosić na ramieniu, co pozwala odciążyć ręce i nosić cięższe przedmioty. Taka torba reklamowa jest wygodna i praktyczna. Gdy się pobrudzi, można ją łatwo uprać. Oprócz klasycznych toreb, warte uwagi są modele składane, które można zamknąć w etui zamykanym na sznurek. Zajmują mało miejsca i szybko można je rozłożyć, aby móc korzystać z ich pełnej pojemności.

Coś dla aktywnych – plecaki z nadrukiem

Wygodne i praktyczne torby reklamowe w formie plecaka to świetny pomysł na skuteczną reklamę. Twoje logo na atrakcyjnym wizualnie plecaku będzie doskonałym nośnikiem informacji o firmie. Plecaki reklamowe występują w wielu kolorach, mają funkcjonalne komory. Kompaktowe rozmiary oraz możliwość złożenia i schowania do pokrowca sprawiają, że plecak reklamowy śmiało może towarzyszyć Ci we wszystkich okolicznościach – podczas jazdy rowerem do pracy, wyprawy za miasto, a także podczas zakupów.

Torby na drugie śniadanie do pracy

Wygodna torba termoizolacyjna, w którą zapakujesz lunch do pracy, może być także elementem budowania pozytywnego wizerunku firmy. Spakujesz do niej wszystko, co potrzebne, aby zjeść smaczny i pożywny posiłek w pracy, w szkole lub gdzieś w terenie.

Bądź o krok przed konkurencją i zaproponuj swoim pracownikom, klientom i kontrahentom torby reklamowe z Twoim logo! Dzięki temu nazwa i znak firmowy będą towarzyszyć im w wielu codziennych sytuacjach. Praktyczne torby prezentowe, wielorazowe i ekologiczne torby na zakupy, wygodne plecaki i torby termoizolacyjne – wszystkie te przedmioty pomogą Ci w reklamie Twojej firmy.

Tagged