Kim jest Anna Lucińska? [wiek, mąż, reklama, instagram]

Czy wiesz kim jest Anna Lucińska? Wszystkie osoby, które nie wiedzą powinny o tej niezwykłej kobiecie dowiedzieć się nieco więcej, a osoby znające tę postać poszerzą swoją wiedzę.

Jak zaczęła się jej kariera?

Anna Lucińska rozpoczęła swoją karierę od modelingu. Wówczas miała siedemnaście lat. Jej entuzjastyczne podejście do wyzwań życiowych oraz bardzo naturalne uroda zagwarantowały jej kontrakty w zasadzie na całym świecie. Pracowała między innymi w Barcelonie, Monachium oraz także Szanghaju. Sukcesu w branży modowej w pewnym momencie dla Ani przestały być już wystarczające. W poszukiwaniu nowych wyzwań zawodowych oraz także kierując się ambicją życiową odkryła swoją pasję największą. Chodzi o aktorstwo.

Anna Lucińska od lat podnosi nieustannie swoje kwalifikacje w tymże zawodzie oraz rozwija sam warsztat aktorki w akademiach zarówno w naszym kraju, jak i także za granicą. Jest także absolwentką bardzo prestiżowych kursów oraz uczelni. Można tutaj wymienić Brian Reise Acting Studio, Larry Moss Acting Studio czy też Ivana Chubbuck acting studio. Lekcje akcentu amerykańskiego brała w Corff Voice Studiu u Claire Corff. W naszym kraju umiejętności aktorskiej gry szlifuje nieustannie pod okiem Mariusza Forysia. Od pięciu lat uczęszcza na zajęcia z samego teatru improwizacji.

Kolejne etapy kariery

Anna Lucińska jest bardzo uparta oraz skoncentrowana na celu wytyczonym a przy tym jest bardzo wrażliwa oraz niezależna. Ma urok tak zwanej „dziewczyny z sąsiedztwa”. Jest niezwykle otwarta, empatyczna, optymistyczna. Ma także wrodzoną determinację. Te wszystkie cechy zagwarantowały jej angaż, zarówno w zagranicznych, jak i także rodzimych produkcjach. Jakie produkcje można wymienić? Mowa tutaj o fabularnym filmie „Theft by Deception”, „American Got Talent” czy też „CSI – Kryminalne zagadki Las Vegas”.

Od ponad trzech lat jest także gospodynią programu porannego „Dzień Dobry Polsko”, gdzie razem ze swoją otwartością, jak i także uśmiechem, wita przed telewizorami Polaków.

Do tego prowadziła także masę eventów. Jest to między innymi konferencja dla Grupy Azoty czy też Festiwal Camer Image. W roli konferansjerki również czuje się świetnie. Ma także dar zarażania swoim optymizmem osoby znajdujące się wokół niej.

Chwile, które ma wolne od zobowiązań zawodowych głównie poświęca na podróżowaniu. Jest bardzo wielką miłośniczką psów oraz także właścicielką Gwiazdy – Bostona Teriera. Kocha także dobrą kuchnię, jest smakoszem kuchni Fusion oraz także dań włoskich.

Nieustannie pracuje także nad rozwojem osobistym praktycznym poprzez zaangażowanie się w inicjatywy coachingowe oraz także edukacyjne.