Oczyszczacze powietrza Fellowes – Dom bez smogu

Smog występujący w Polsce to tzw. smog londyński, który występuje zazwyczaj  sezonie grzewczy. W jego skład wchodzą pyły, tlenki siarki, tlenki azotu, tlenki węgla i sadza, wszystko to w sposób negatywny oddziałuje na nasz organizm i choć okres występowania smogu przypada bardziej na miesiące jesienne i zimowe, to właśnie smog stanowi dla człowieka największe zagrożenie.

Jak uchronić się przed smogiem na powietrzu?

Od smogu niestety nie uciekniemy, wdychamy go na co dzień podczas jego występowania. Trudno jest mieć wpływ na jego stężenie w powietrzu przebywając na dworze, oczywiście sami możemy przyczynić się do zmniejszenia ilości szkodliwych substancji, w wyniku których ona powstaje, np. przesiadając się na rower, czy też wymieniając ogrzewanie na bardziej ekologiczne, jest to jednak proces który nie zależy jedynie od nas a na poprawę potrzebny jest czas. Z tego powodu trudno jest unikać smogu podczas przebywania na dworze. Można stosować maski antysmogowe w okresie największego stężenie, a także jeśli to możliwe unikać wychodzenia z domu w te dni.

Jak chronić się przed smogiem w pomieszczeniu?

W pomieszczeniach, także w naszym własnym domu także dostaje się szkodliwy smog, z tym ,że zdecydowanie prościej jest się uchronić przed nim właśnie przebywając w pomieszczeniu. Skutecznym sposobem na eliminację zanieczyszczeń,w tym smogu jest oczyszczacz powietrza marki Fellowes. To urządzenie do sterylizacji i filtracji powietrza, dzięki wykorzystaniu specjalistycznych filtrów i zaawansowanych metod jest w stanie wyeliminować z pomieszczenia szkodliwe zanieczyszczenia takie jak: pyły zawieszone pochodzące ze smogu, wirusy, bakterie, alergeny, grzyby i zarodniki pleśni. Wykorzystując oczyszczacz powietrza marki Fellowes, dbamy nie tylko o samopoczucie ale również własne zdrowie.

Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 3- model do domów, mieszkań a także firm

Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 3, ma wszystko to co jest niezbędne do eliminacji zanieczyszczeń pochodzących ze smogu. Nadaje się do większych przestrzeni, dzięki powierzchni oczyszczania która wynosi aż 65 m2. Skuteczność filtracji jest udowodniona i praktycznie 100%, wszystko to wnętrzu oczyszczacza, w którym znajdziemy:

  • Filtr wstępny – usuwa z powietrza większe zanieczyszczenia, w tym kurz, sierść i włosy.
  • Filtr węglowy – wyeliminuje tzw. lotne związki organiczne, w tym również dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy.
  • Filtr True HEPA – z dużą skutecznością wychwyci cząstki stałe,
  • Jonizator PlasmaTrue™ –  specjalny generator wyprodukuje jony, które uszkadzają  patogeny już na poziomie molekularnym.

Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 3 jest praktycznie bezobsługowy, a liczne badania i certyfikaty powietrza fają jego bezpieczeństwo i skuteczność. Do nabycia w profesjonalnych sklepach, z urządzenia do sterylizacji powietrza. Oczyszczacze powietrza marki Fellowes są zdecydowanie bardziej zaawansowanymi urządzeniami.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Tagged