Bioenergoterapia w Poznaniu z Mistrzem Janem Popko

Mistrz bioenergoterapii Jan Popko dokonuje prawdziwych cudów podczas sesji oczyszczania i uzdrawiania duchowego w Poznaniu. Warto skorzystać z pomocy nauczyciela świadomego życia z wieloletnim doświadczeniem. Jan Popko jest założycielem Akademii Wiedzy Duchowej, autorem książek oraz mistrzem medytacji prowadzonej.

Bioenergoterapia, wahadełka i energetyczne cuda z Janem Popko wielu osobom kojarzą się z przebudzeniem świadomości i odkrywaniem nadprzyrodzonych możliwości. Jest to jak najbardziej trafne powiązanie. Zabiegi energetyczne pomagają wyzdrowieć i uaktywnić DNA. Można się dzięki nim nauczyć także jasnowidzenia, podróży po światach duchowych, poznać dzieje ludzkości, a nawet nadchodzącą przyszłość.

Bioenergoterapia Poznań – czym zajmuje się bioenergoterapeuta?

Jedną z gałęzi medycyny niekonwencjonalnej jest bioenergoterapia. Poznań to jedno z miast, w których doświadczyć można cudów z Janem Popko. Zabiegi energetyczne mają na celu przywrócenie równowagi organizmu, tzw. homeostazy, dzięki usprawnieniu przepływów w kanałach energetycznych.

Każda istota ludzka posiada pole energetyczne, które emanuje na zewnątrz. Aury wszystkich istot żywych mieszają się i przenikają. W naturze silniejsza energia tłamsi słabszą. Przebywanie z osobą o wysokich wibracjach może dodawać energii. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku wysyłania niskich wibracji: lęku, strachu, zazdrości i innych negatywnych emocji. Bioenergoterapia zarówno stacjonarnie w Poznaniu, jak i przez sesje na YouTube pozwala oczyścić się z negatywnych emocji i usunąć blokady. Szczegóły znajdują się na stronie Cuda z Janem Popko.

Wahadełko i odczyty na skalach astralnych

Bioenergoterapia posługuje się narzędziami do odczytów energetycznych na skalach astralnych. Jednym z takich przyrządów jest wahadełko. Dzięki naukom w ramach kursu cudów z  Janem Popko można obudzić w sobie zdolności energetyczne i zdobyć wiedzę, jak używać tego narzędzia. Wszystkie potrzebne do tego informacje znajdują się na stronie Mistrza Jana. Jakie wahadełko wybrać do pracy indywidualnej? Może ono być:

  • naładowane przez Mistrza Jana Zbigniewa Popko;
  • pozłacane i wyposażone w kulę i łańcuszek;
  • specjalnym amuletem – Kamieniem przemiany służącym do pracy osobistej;
  • ręcznie wykonane ze szczerego srebra lub złota.

Cuda z Janem Popko

Na stronie internetowej Mistrza zakupić można wahadełka w różnych wariantach. Wśród nich znajdują się także egzemplarze specjalnie ładowane przez samego Mistrza Jana Popko. Moc takiego amuletu zostaje uruchomiona energetycznie specjalnym zabiegiem wykonanym przed wysyłką. Ponadto wahadełko zostaje podpięte pod najwyższe pasma duchowe osoby zamawiającej.

Natomiast cuda z Janem Popko to darmowe działania dostępne w sieci dla każdego. Przygotowane przez Mistrza bioenergoterapii i uzdrowiciela duchowego praktyki medytacyjne poprawiają zdrowie i samopoczucie, a konsekwencji – całe życie. Każda z nich płynie z wysokich wymiarów i jest duchowym antidotum na różne nieprzyjemne sytuacje, które zdarzyć się mogą praktycznie codziennie.

Tagged