Kim jest Sabina Kontor? [wiek, kariera, Instagram]

Sabina Kontor, finalistka Miss Polski, wyrosła na prawdziwą gwiazdę. Zdjęcia, które 29-latka zamieszcza na Instagramie, robię niesamowitą furorę. Obecnie śledzi ją 435 tysięcy obserwatorów!

Kim jest Sabina Kontor?

Sabina Kontor jest finalistką konkursu Miss Polonia 2014 oraz III-cią Wicemiss Polski 2015 r. Dzięki tym tytułom umocniła swoją pozycję jako modelka. Od kilku lat współpracuje również z marką Monster, producentem napoju energetycznego, który jest jednym z głównych sponsorów cyklu Grand Prix w żużlu. Fani czarnego sportu kojarzą Monster Girl właśnie z występów przed rywalizacją w indywidualnych mistrzostwach świata.

Piękna 29-latka zaistniała również na Instagramie, gdzie w tej chwili śledzi ją 435 tysięcy obserwatorów! Na profilu Kontor królują przede wszystkim seksowne zdjęcia w skąpym bikini. Takie sesje to efekt licznej współpracy z różnymi markami, które na co dzień zajmują się właśnie takimi strojami dla kobiet. Roznegliżowane zdjęcia modelki zdobywają tysiące polubień oraz setki komentarzy. Internauci komplementują najczęściej jej seksowną figurę i nieprzeciętną urodę. Gwiazdka utrzymuje, że nigdy nie poddawała się operacjom plastycznym. Jeśli to prawda, to trzeba przyznać, że geny ma fenomenalne.

Sabina Kontor w ostatnich latach bardzo często wyjeżdżała za granicę, właśnie między innymi dzięki różnym kampaniom reklamowym. Teraz to jest wykluczone z powodu pandemii koronawirusa.

W 2016 roku 29-latka wraz z innymi Miss Polski gościła w programie „Hells Kitchen – Piekielna Kuchnia”, gdzie gotowała w drużynie niebieskich, a jurorzy pozytywnie ocenili jej potrawy.