Pomysł na prezent z okazji Baby Shower

Baby Shower to przyjęcie z okazji zbliżających się narodzin dziecka. Organizacją takiej uroczystości, jaką jest baby Shower, zajmują się zwykle spokrewnione lub zaprzyjaźnione z ciężarną kobiety: siostra, przyjaciółka, mama. Na przyjęciu z okazji spodziewanych narodzin dziecka nie ma zazwyczaj mężczyzn. To rodzaj babskiej imprezy. Przyjęcie odbywa się no około kilka tygodni przed porodem, a w trakcie zabawy, poza oczywiście dobrym jedzeniem i rozmowami odbywa się wręczanie i rozpakowywanie prezentów dla bobasa, który już niebawem ma zawitać na świecie. Co z okazji takiej uroczystości podarować przyszłej mamie? Przed Wami nasze pomysły na prezent z okazji Baby Shower! Zdradzimy Wam w tajemnicy, że nie będą one drogie! Gotowe? Zatem zaczynamy!

Ubranka, ubranka i jeszcze więcej ubranek

Ubranka to pewniak. Przy malutkim dziecku, które nieustannie ulewa i brudzi się, ilość ubranek jakie zużywamy jest zdecydowanie większa niż u dorosłego człowieka. Zdarza się, że malucha należy przebrać nawet kilka razy w ciągu dnia. Mamy jednak dla Was jedną radę – nie kupujcie zbyt małych ubranek. Z tych najmniejszych maluch wyrośnie prawdopodobnie w przeciągu pierwszych dwóch tygodni. Wybierając ubranka w prezencie na Baby Shower postawcie na większe rozmiary. Kupując ubranka na zaś – np. na roczek – przeanalizujcie również czy maluszek skończy rok zimą czy latem. Ta kwestia będzie istotna przy wyborze ubrań. Lipcowemu bobasowi zupełnie nie przyda się wełniany kombinezon na 12 miesięcy. Do zimy zdąży z niego wyrosnąć.

Pieluchy i pampersy

Zapas pampersów to kolejny prezentowy strzał w dziesiątkę. Nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości, że przyszła mama będzie skakała z radości, kiedy je zobaczy. Pampersy przy bobasach schodzą setkami. Tu również polecamy Wam postawić na większy rozmiar, ponieważ prawdopodobnie rodzice zaopatrzyli się już w ten najmniejszy i zwyczajnie mogą nie zdążyć ich wszystkich wykorzystać, z racji tego – że jak pisaliśmy wcześniej – niemowlęta rosną stosunkowo szybko. Gdzie kupić tanie pampersy na Baby Shower? Pampersów na prezent koniecznie szukajcie w internetowych hurtowniach chemicznych, np. w Hurtowni Ania. Takich produktów absolutnie nie opłaca się kupować w stacjonarnych drogeriach lub aptekach. Będą w nich zdecydowanie droższe.

Zapas chusteczek nawilżanych

To także genialny pomysł na prezent dla przyszłej mamy, która będzie ich potrzebowała w ogromnych ilościach, w pierwszych latach życia dziecka. Na początku przydadzą się do wycierania pupy, później buzi, a gdy dziecko będzie starsze do wycierania dłoni, np. po zabawie w piaskownicy. Najbardziej polecane przez rodziców marki to Bobini, Linteo oraz Pampers.

Zestaw kosmetyków dla niemowląt jako prezent na Baby Shower – tak czy nie?

Zdecydowanie tak. Kosmetyki to trafiony prezent nie tylko dla dzieci. Są praktyczne, korzystamy z nich codziennie i na 100% się nie zmarnują. Polecamy Wam przed zrobieniem zakupu takich kosmetyków porozmawiać z przyszłą mamą i między słowami wypytać ją, jakiej marki produktów kosmetycznych dla niemowląt planuje używać. Jeśli ma już wybraną markę, zaopatrzcie ją w takie właśnie kosmetyki. Bez wątpienia się ucieszy.  

Tagged