Postaw na przytulne wnętrze i udekoruj je zasłonami na przelotkach!

Salon to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Chcemy, aby było maksymalnie przytulne, by chcieć spędzać w nim czas z rodziną i przyjaciółmi. Aby dodać mu elegancji i gracji, warto postawić na zasłony na przelotkach. Jest to bardzo elastyczne rozwiązanie, które pozwala na łatwą i szybką zmianę aranżacji, niezależnie od czasu i typu pomieszczenia. Sprawdź, dlaczego zasłony na przelotkach są tak popularne!

  1. Zasłony na przelotki — stylowe i praktyczne rozwiązanie
  2. Na przelotkach zasłony — estetyka i ponadczasowość
  3. Gotowe zasłony na przelotkach — rozwiązanie dla Ciebie!

Zasłony na przelotki — stylowe i praktyczne rozwiązanie

Zasłony gotowe na przelotki to rozwiązanie niesamowicie praktyczne i uniwersalne. Tkaniny te pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych. Można je zastosować we wnętrzach nowoczesnych, ale również minimalistycznych, eleganckich, vintage czy klasycznych. Nowoczesne zasłony na przelotki dostępne są w różnorodnych kolorach, wzorach, ale też można natrafić na zasłony, które różnią się między sobą materiałem. W ten sposób można znaleźć cięższe zasłony, jak i lżejsze o zróżnicowanej kolorystyce. Modne zasłony na przelotkach z sukcesem odmienią wnętrze w Twoim domu!

Na przelotkach zasłony — estetyka i ponadczasowość

Zasłony na przelotkach z powodzeniem stworzą obramowanie widoku z okna w salonie, jak i kuchni. Jeśli chcesz stworzyć w kuchni przyjemną atmosferę, a jednocześnie marzy Ci się, by była maksymalnie funkcjonalna, wybierz na okno zasłonę na przelotki. Nie będzie żadnych trudności z jej zdjęciem i wypraniem, kiedy zajdzie taka potrzeba. 

Przelotki to nic innego, jak wszyte w zasłonę specjalne metalowe kółka, które pozwalają na wieszanie materiału bez używania żabek. Te zasłony idealnie pasują na okrągłe karnisze drążkowe. Zasłony na przelotkach chronią przed nadmiernym światłem, jak i wścibskimi spojrzeniami z zewnątrz. Nie wymagają specjalnego traktowania. Ich wykończenie zazwyczaj wystarcza w ramach dekoracji danego pomieszczenia.

Gotowe zasłony na przelotkach — rozwiązanie dla Ciebie!

Zasłony na przelotkach są bardzo popularne i niezwykle funkcjonalne. Skutecznie regulują ilość wpadającego światła, wpływają na to, jak prezentuje się wnętrze pomieszczenia, a przy okazji są bardzo łatwe w montażu. Jest to doskonały rodzaj dekoracji okiennej, który nadaje wnętrzu wspaniałego charakteru oraz przytulności. Przelotki gwarantują bezproblemowe przesuwanie, są estetyczne, a ponadto eliminują konieczność korzystania z żabek, które zazwyczaj były dość problematyczne. 

Tagged