Sklep internetowy ASOS – opinie

Sklep internetowy ASOS to miejsce dla wielbicieli mody, zarówno kobiet, jak i mężczyzn oraz dzieci. Wśród wielu popularnych angielskich marek, z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie i na każdą okazję. Czy warto kupować na ASOS? Jak wyglądają zakupy, płatność oraz wysyłka? Poznaj opinie na temat sklepu ASOS.

ASOS — zakupy

ASOS posiada naprawdę pokaźny asortyment, dlatego bardzo ważna jest tutaj opcja łatwego wyszukiwania. Pod tym względem wyszukiwarka jest bardzo intuicyjna. Szukać można zarówno po kategoriach rzeczy (Odzież, Buty, Dodatki), jak i po markach bądź trendach. Aby dokonać zakupów, niezbędne jest zalogowanie, które ułatwi również kolejny shopping, ponieważ większość danych jest przechowywana.

ASOS — płatności

Płatności w ASOS można dokonać kartą kredytową i debetową oraz przez system PayPal. Nie ma opcji zakupów za pobraniem. Na plus jest również to, że można wybrać z listy preferowaną walutę płatności. Oznacza to, że w zależności od kursu walut na dany dzień istnieje możliwość wybrania najtańszej opcji.

ASOS — wysyłka

ASOS robi wysyłki do Polski. Dostępne są 3 metody

  • standardowa (koszt ok. 19 zł, a dla zamówień powyżej 45 euro, czyli 198 zł jest darmowa),
  • z gwarancją dostawy następnego dnia roboczego (koszt ok. 70 zł),
  • z możliwością wybrania konkretnego dnia (koszt ok. 70 zł).

ASOS — zwroty

Zwroty w ASOS są darmowe. Wystarczy zalogować na stronie i przejść do sekcji Moje konto. W zakładce Moje zamówienia wybierasz odpowiednie zamówienie oraz produkty, które chcecie odesłać, wskazując i potwierdzając powód zwrotu. Potem wyszukujesz punkty nadania, aby znaleźć najbliższą placówkę Poczty Polskiej, DHL lub InPost, z której ma zostać zwrócona paczka. Na zwrot masz 28 dni. Rzeczy muszą być w nienaruszonym stanie i z oryginalnymi metkami.

ASOS — reklamacje

Jeżeli chcesz zareklamować uszkodzony towar, wystarczy, że napiszesz maila z wyszczególnieniem wszystkich wad i dołączysz zdjęcia.

ASOS — opinie

Według zadowolonych użytkowniczek sklepu ASOS warto zapisać się do newslettera, dzięki czemu otrzymuje się powiadomienia o wszelkich zniżkach i promocjach, które sklep organizuje regularnie.

W ASOS można znaleźć kolekcje dla przyszłych mam (linia Maternity) oraz kobiet o pełnych kształtach (linia Curve Woman i Plus Size Man). Warto również zapoznać się z działem ASOS MARKETPLACE, gdzie znajdują się oryginalne propozycje z drugiej ręki (w tym vintage), które można nabyć w naprawdę korzystnych cenach.

Hity z nowej kolekcji ASOS - co warto kupić w brytyjskim sklepie?
ASOS opinie