Thermomix Cookidoo – jak przedłużyć abonament?

Od momentu założenia konta użytkownika na platformie Cookidoo można wypróbować 30-dniowy bezpłatny abonament i poznawać wszystkie wspaniałe przepisy na platformie. Jak przedłużyć ten abonament? Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

Thermomix Cookidoo — bezpłatny abonament

Jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia Termomix Cookidoo i zarejestrujesz się na platformie, automatycznie otrzymujesz bezpłatny abonament próbny TK na 30 dni. Jeśli dodatkowo zakupisz dodatek Cook-Key i aktywujesz go na swoim koncie, otrzymasz bezpłatny dostęp do platformy Cookidoo na dodatkowe 6miesięcy.

Po zakończeniu bezpłatnego abonamentu możesz nadal korzystać z zalet platformy Cookidoo, kupując roczny abonament w cenie 139 zł.

Thermomix Cookidoo — jak przedłużyć abonament?

Oto instrukcja krok o kroku jak przedłużyć abonament na Cookidoo:

  1. Zaloguj się na cookidoo.pl w przeglądarce internetowej – może to zrobić na komputerze lub na komórce – NIE DA się przedłużyć abonamentu w aplikacji.
  2. Kliknij prawym równym rogu: w aplikacji będzie to Menu, na komputerze tam, gdzie widnieje adres mailowy.
  3. Wybierz Konto Użytkownika.
  4. Następnie Abonament.
  5. Kliknij Subskrybuj.
  6. Pojawi się informacja o zaletach wykupienia abonamentu oraz kwota do zapłaty z wyliczeniem miesięcznych kosztów. Kliknij Wybierz.
  7. Uzupełnij swoje dane.
  8. W kolejnym kroku pojawi się okno wyboru formy płatności: PayPal lub Karta kredytowa. Kliknij Wybierz.
  9. Zapłać.
  10. Od teraz możesz cieszyć się dostępem do około 3,5 tys. przepisów w języku polskim i 55 tys. przepisów we wszystkich językach.
Czy warto kupić Thermomix? Ocena po ponad dwóch latach użytkowania
Cookidoo abonament