Wiosna, czy to dobry czas na zakup futra?

To oczywiste, że wiosną dni stają się coraz dłuższe, bardziej słoneczne i temperatura rośnie. Zdawałoby się, że zimowe kurtki, płaszcze, futra będziemy na dobre chować już do szafy. Wiosenna aura, szczególnie na początku marca, może być bardzo myląca. Jednak mając z tyłu głowy myśl o ciepłych dniach, zieleniącej się przyrodzie, dziwna może wydać się wizyta w sklepie z futrami, nawet tym online. W końcu, wydawałoby się, że raczej czas wyjąć już trencze i kurtki przejściowe. Jednak w marcu oraz kwietniu bywają nie tylko mroźne noce, ale i dni. Zatem może jednak warto właśnie teraz zastanowić się nad zakupem naturalnego futra? Czy taka decyzja może być dobra na wiosnę? Otóż, może! Oto kilka powodów, które mogą Cię do tego przekonać.

To oczywiste, że wiosną dni stają się coraz dłuższe, bardziej słoneczne i temperatura rośnie. Zdawałoby się, że zimowe kurtki, płaszcze, futra będziemy na dobre chować już do szafy. Wiosenna aura, szczególnie na początku marca, może być bardzo myląca. Jednak mając z tyłu głowy myśl o ciepłych dniach, zieleniącej się przyrodzie, dziwna może wydać się wizyta w sklepie z futrami, nawet tym online. W końcu, wydawałoby się, że raczej czas wyjąć już trencze i kurtki przejściowe. Jednak w marcu oraz kwietniu bywają nie tylko mroźne noce, ale i dni. Zatem może jednak warto właśnie teraz zastanowić się nad zakupem naturalnego futra? Czy taka decyzja może być dobra na wiosnę? Otóż, może! Oto kilka powodów, które mogą Cię do tego przekonać. 

Zakup futra damskiego wiosną – zalety

Futra wysokiej jakości w niższych cenach 

Zima się kończy, to nie ulega wątpliwości. I tak jak doskonale wiemy, o tym my, tak wiedzą o tym, także producenci futer damskich. Końce sezonów zawsze wiążą się z wyprzedażami i często dużo niższymi cenami na pełnowartościowe produkty, również luksusowe. Ceny futer ze względu na materiał, jego wysoką jakość, kunszt rzemieślników i kreatywność projektantów, zawsze są wyższe od okryć wierzchnich dostępnych w sieciowych sklepach galerii handlowych. Jednak naturalne futra należą do klasyki, futra z norek są ponadczasowe, można śmiało powiedzieć, że nie wychodzą z mody. Sezonowe obniżki cen są naprawdę świetną okazją do wyposażenia swojej garderoby w niepowtarzalne wysokogatunkowe futro w bardziej przystępnej cenie. Naturalne futro zawsze wyróżni się ponadprzeciętną jakością i elegancją, a nie ulega wątpliwości, że bardzo cenimy je ze względu na niesamowite właściwości, szczególnie ważne przy chłodnej aurze.

Wczesna wiosna bywa różna – zima szybko nie odchodzi

Nie bez powodu znamy powiedzenia „w marcu, jak w garncu” i „kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata”. Jednego dnia cieszymy się bezchmurnym niebem i kilkunastoma stopniami Celsjusza, a kolejnego za oknem widzimy znowu warstwę śniegu na ziemi i przymrozek. I już raz schowane ciepłe okrycia wierzchnie, musimy znowu wyjmować z szaf. Dlaczego naturalne futro podczas takiego przedwiosennego dnia sprawdzi się idealnie? Bo zapewnia nam ciepło, ale pozwala też naszemu organizmowi oddychać. Nie przegrzejemy się, jeśli temperatura popołudniu będzie wyższa, niż kiedy rano wychodziliśmy z domu. 

Kupujesz wiosną – gotowa na kolejne zimy

Futra naturalne są bardzo wytrzymałe i zawsze w trendach. Mimo że dokonujesz zakupu nietypową porą roku, dla tego typu okrycia, będziesz gotowa na kolejne mrozy. Na pewno nacieszysz się nim przez jeszcze wiele jesienno-zimowych sezonów. Kiedy nadejdzie kolejna zima, będziesz już przygotowana na ujemne temperatury, zimny wiatr, bez konieczności szukania czegoś na ostatnią chwilę i podejmowania pochopnych decyzji. A tych kilka okazji wiosną do ubrania nowego futra, sprawi, że nie będziesz mogła doczekać si,ę aż znowu nadejdą mrozy, by otulić się ciepłem, jakie tylko ono może zapewnić. 

źródło:https://korczakisyn.com/pl/p/Futro-Cecylia-czarna/559

Czy zakup futra wiosną ma minusy? 

Cały sezon jesienno-zimowy już za nami, także sklepy z naturalnymi futrami mogły wyprzedać najbardziej popularne rozmiary bestsellerów czy najbardziej klasycznych modeli futer. Obniżki cen także sprawiają, że cieszące się największym zainteresowaniem modele jeszcze szybciej znikają z półek. Warto trzymać rękę na pulsie, jeśli mamy upatrzone futro, a czekamy aż jego cena będzie niższa. Czasem nie można czekać zbyt długo.

Korczak i Syn – sklep z futrami

Poszukując zarówno klasycznych futer, jak i modeli o nowoczesnym kroju podążających za aktualnymi trendami, warto sprawdzić ofertę sklepu z futrami Korczak i Syn. Proponują najróżniejsze fasony futer z lisów, norek, królików, w wariantach krótkich i długich, także kamizelek futrzanych, które mogą być świetnym rozwiązaniem na wiosnę. Futra Korczak i Syn są ponadprzeciętne, wyróżnia je wysoka jakość, i co równie ważne, są polskiej produkcji. Dokonując zakupu inwestujesz w polski kapitał, wspierając rodzimych przedsiębiorców. 

Tagged