Wygodny system płatności za zabiegi – poznaj PAYPLUS!

Finansowanie leczenia i usług medycznych wciąż jest kojarzone z koniecznością ponoszenia wysokich kosztów. Na szczęście, dzięki odroczonym płatnościom usługa może być wykonana natychmiast, a opłacona w dogodnych ratach. Poznaj PayPlus – wygodny system płatności za zabiegi medyczne dla Ciebie i Twoich bliskich!

PayPlus – co to jest?

Nowoczesny system płatności za zabiegi PayPlus to odroczona płatność, dzięki której można rozłożyć wysokie koszty leczenia na dogodne raty. Innowacyjny produkt jest dostępny w najlepszych klinikach oraz gabinetach na terenie całej Polski. Mogą z niego skorzystać wszyscy polscy obywatele, którzy ukończyli 18 lat. Zobowiązanie można uregulować w terminie 30 dni od wykonania usługi bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na 4, 8, a nawet 12 niskooprocentowanych transz.

Jak działa PayPlus?

System PayPlus to nowoczesna odroczona płatność, dzięki której można pokryć koszty leczenia w kilku prostych krokach. Jak to działa?

 • Zakładamy konto w systemie PayPlus na stronie https://paypanel.pl/.
 • Rejestrujemy wizytę w placówce lub gabinecie partnerskim należącym do programu.
 • Wybieramy płatność z systemem PayPlus – odroczenie o 30 dni lub spłatę w ratach.
 • Dokonujemy szybkiej płatności online lub przelewem we wskazanym w SMS terminie.

W zależności od wybranego okresu spłaty mogą zostać naliczone dodatkowe, niewielkie odsetki. W przypadku odroczonej płatności na 30 dni RRSO wynosi 0%.

Za co można zapłacić przy pomocy PayPlus?

Innowacyjny system finansowania zabiegów medycznych PayPlus pozwala na natychmiastowe podjęcie leczenia, celem poprawy zdrowia. Nawet gdy nie dysponujemy wystarczającymi środkami finansowymi. Za co można zapłacić przy pomocy PayPlus?

 • Zabiegi dentystyczne: wybielanie zębów, stomatologia ogólna i protetyka.
 • Chirurgia plastyczna: kosmetologia, dermatologia, endoprotezoplastyka.
 • Okulistyka, ortopedia, laryngologia oraz ortopedia czy podologia.

Praktyczne płatności odroczone umożliwiają pokrycie kosztów leczenia szeregu schorzeń. Dzięki nim można podjąć leczenie natychmiast – bez oczekiwania na poprawę sytuacji finansowej. Warto dodać, iż system pozwala również na finansowanie wizyt u weterynarza.

Zalety płatności PayPlus

Wysokie koszty leczenia nie są wyzwaniem dla portfela, dzięki możliwości skorzystania z innowacyjnych płatności odroczonych za usługi medyczne. Jakie są najważniejsze zalety płatności z systemem PayPlus?

 • Szybkość – nie ma potrzeby odwlekania ważnego zabiegu nawet gdy nie dysponujemy wystarczającymi środkami na pokrycie jego kosztów. Możemy go wykonać natychmiast, gdy zaistnieje potrzeba.
 • Oszczędność – nie musimy wydawać oszczędności na kosztowne usługi medyczne. Koszty leczenia rozkładamy na dogodne, niskooprocentowane raty, a oszczędności zostają na naszym koncie bankowym.
 • Elastyczność – płatność za zabieg można uregulować w dowolnym momencie. Istnieje możliwość rozłożenia kosztów nawet na 12 rat albo skorzystanie z odroczenia płatności na 30 dni bez dodatkowych odsetek.

Korzystanie z systemu finansowania zabiegów medycznych PayPlus nie wymaga przedstawiania skomplikowanej dokumentacji czy wizyty w banku. Formalności ograniczają się do założenia konta na platformie online.

Koszty korzystania z PayPlus

Możliwość natychmiastowego sfinansowania i wykonania zabiegu medycznego to jedna z największych zalet systemu PayPlus. Jakie są koszty korzystania z tego rozwiązania?

 • Odroczona płatność na 30 dni – odroczenie płatności o jeden miesiąc nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. RRSO wynosi 0%.
 • Rozłożenie na 4, 8 lub 12 miesięcy – istnieje możliwość rozłożenia zobowiązania na dogodne raty z niskim oprocentowaniem.

Nie ulega wątpliwości, że wybór systemu finansowania PayPlus niesie za sobą szereg wymiernych korzyści dla zdrowia i naszego portfela. Wybór płatności odroczonej na okres do 30 dni nic nie kosztuje, a formalności ograniczają się jedynie do założenia konta w intuicyjnym serwisie online. Więcej informacji na temat rozwiązania można znaleźć pod adresem https://pay-plus.pl!

Tagged