6 sposobów jak łączyć biżuterię z formalną odzieżą

Nie ma co do tego wątpliwości, że biżuteria jest jednym z najważniejszych elementów każdej stylizacji. Ale jak połączyć biżuterię z formalną odzieżą w sposób, który będzie elegancki i zjawiskowy jednocześnie? Dziś przedstawiamy wam 6 fantastycznych sposobów, które udowodnią, że z formalnością można łączyć coś więcej niż tylko perły. Przygotujcie się na oszałamiające stylizacje z marką TATUUM!

Minimalizm to klucz

Jeżeli wybierasz się na eleganckie wydarzenie, zainwestuj w minimalistyczną biżuterię. Doda ona charakteru, ale nie będzie dominować twojego wyglądu.

Złoto i srebro? Dlaczego nie!

Kiedyś panowało przekonanie, że mieszanie złota i srebra to modowy faux pas. Dzisiaj jednak, warto złamać to przestarzałe zasady. Połączenie złotego naszyjnika z srebrnymi kolczykami może stanowić piękny kontrast, zwłaszcza, gdy w grę wchodzą eleganckie koszule damskie z TATUUM.

Zamieszać, ale nie wymieszać

Chcesz dodać trochę rockowej pikanterii do swojego formalnego looku? Wybierz jedną wyrazistą biżuterię, jak na przykład dużą bransoletę czy kolczyki i pozostaw resztę w stonowanym stylu.

Vintage + nowoczesność = pełnia stylu

Masz w swojej kolekcji jakąś vintage broszkę lub korale? Połącz je z nowoczesnymi elementami odzieży od TATUUM i stwórz wyjątkowy i osobisty look.

Stawiaj na jakość, nie ilość

W przypadku biżuterii i formalnej odzieży, jakość zawsze powinna być priorytetem. Nie chodzi o to, by założyć wszystko co masz w szkatułce. Wybierz kilka kluczowych elementów, które podkreślą Twoją osobowość i styl.

Statement piece dla odważnych

Jeśli chcesz zrobić prawdziwe wejście, wybierz jeden duży element biżuterii, który stanie się centrum uwagi. Upewnij się jednak, że reszta twojego stroju jest stonowana, aby nie przytłoczyć looku.

Podsumowanie

Połączenie biżuterii z formalną odzieżą nie jest trudne, jeśli tylko zna się kilka podstawowych zasad. Dzięki naszym wskazówkom i stylizacjom z TATUUM, jesteś teraz gotowa zrobić prawdziwe wrażenie na każdym eleganckim wydarzeniu. Dlatego już teraz odwiedź stronę TATUUM i zacznij planować swoją następną oszałamiającą stylizację!

Tagged