Biżuteria ślubna – skromna czy ekstrawagancka?

Na rynku znajduje się przeogromy wybór biżuterii na każdą okazję, w tym na tak ważne wydarzenie, jakim jest ślub. Niestety szczególnie z tego powodu, że setki błyszczących dodatków, każdy uroczy na swój sposób, są dosłownie na wyciągnięcie ręki, bardzo ciężko dobrać ten jeden, perfekcyjny zestaw, który sprawi, że Twoja stylizacja ślubna przerodzi się w taką rodem z pięknej baśni. Jeżeli chodzi o to, czy biżuteria powinna być widowiskowa, czy raczej delikatna i podkreślająca, zależy od fasonu sukni ślubnej, na jaki się zdecydujesz. Ważny jest również Twój gust i charakter, ponieważ stylizacja weselna powinna jak najbardziej odzwierciedlać to, jaka jesteś. To pomoże Ci wybrać ulubiony kruszec, motyw przewodni i ewentualne kamienie szlachetne, które ozdobią Twoje ciało.

Jak dobrze skomponować zestaw biżuterii?

To czy biżuteria ślubna powinna być delikatna, czy jednak zachwycać swoją okazałością, zależy od rodzaju sukni, jaką wybrałaś na Ten dzień. Dobrze znana wszystkim zasada mówi, że mniej często znaczy więcej. Dlatego minimalistyczne podejście do akcesoriów to zawsze dobry wybór. Jednakże jeżeli marzysz o tym, żeby wyglądać jak milion dolarów, ekstrawagancka biżuteria to dokładnie to, czego szukasz. Wybierając pokaźne dodatki, zastanów się na jaki element możesz sobie pozwolić. Jeżeli suknia ma zabudowany, koronkowy dekolt, każdy najszyjnik zniknie w gąszczu białej tkaniny. Jednakże jeżeli ramiona i obojczyki nie są niczym okryte – droga wolna, zjawiskowa kolia to idealny kandydat na dodanie takiej kreacji wspaniałego blasku. Poza tym, wiszące kolczyki, z większych rozmiarów kamieniami szlachetnymi dopasuje się do większości stylizacji. Ekstrawagancka biżuteria może wyróżniać się także unikalnym kolorem – żółte, czy różowe złoto wybije się bez problemu na białym materiale!

Gdzie znaleźć zjawiskową biżuterię ślubną?

Dzisiejszy świat kręci się wokół internetu. Dlatego też jest to odpowiednie miejsce na znalezienie idealnej biżuterii ślubnej. Salony jubilerskie online oferują niewyobrażane ilości akcesoriów odpowiednich na dosłownie każdą okazję. Wiele przyszłych małżeństw coraz częściej decyduje się na zakup obrączek ślubnych właśnie drogą internetową. Jubilerzy tacy jak SAVICKI posiadają zachwycające kolekcje tych znaczących symboli miłości, które dopasowane są do pierścionków zaręczynowych. Dodatkowo, wybór jest znacznie większy niż w salonach stacjonarnych, a dodatkowo nie wymaga wychodzenia z domu, co jest bardzo korzystne dla osób nie mających na co dzień zbyt wiele czasu. SAVICKI oferuje również możliwość personalizacji biżuterii oraz stworzenie własnego projektu na zamówienie, po indywidualnej konsultacji. Jeżeli martwisz się o jakość, czy faktyczny wygląd biżuterii, na to również znajdzie się sposób. E-salon jest bardzo wygodną opcją, ponieważ polega na umówieniu się na indywidualne spotkanie, gdzie osoba specjalizująca się w jubilerstwie zaprezentuje każdy produkt, który zwrócił Twoją uwagę.

Tagged