Jak poprawić wygląd mieszkania?

Chcesz poprawić wygląd mieszkania, ale wolałbyś uniknąć zaawansowanych prac remontowych i kucia w ścianach? Jednym z ciekawych rozwiązań są panele ścienne drewniane, które dają wiele możliwości aranżacyjnych i pomogą stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę w pomieszczeniu.

Remont bez remontu, czyli dlaczego warto wybrać panel dekoracyjny drewniany?

Panele drewniane to doskonały wybór dla osób ceniących naturalne materiały i chcących wprowadzić do swojego domu elementy inspirowane naturą. Skotiwood oferuje panele w różnych kolorach i kształtach, takich jak kwadraty i heksagony. Panele te charakteryzują się różnymi strukturami drewna, które dodają wnętrzu ciepła i elegancji. Dostępne są również panele w kolorze białym i czarnym, które stanowią doskonałe tło dla innych elementów dekoracyjnych. Panele drewniane na ścianę Skotiwood to idealna propozycja dla osób, którym zależy na szybkim odświeżeniu mieszkania i uzyskaniu spektakularnego efektu niewielkim kosztem.

Panel dekoracyjny drewniany montuje się na specjalnym kleju montażowym na oczyszczoną ścianę. Najlepiej wybierać panele o różnych grubościach i je ze sobą zestawiać. W ofercie Skotiwood dostępny jest między innymi panel dekoracyjny drewniany na 6 i 12 mm, dzięki czemu można stworzyć ścianę o fakturze plastra miodu. Ponadto panele występują w różnych wielkościach, co daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Pomysł na nietuzinkowe wnętrze, czyli panele z mchem i oświetleniem LED

Panele drewniane z mchem to kolejna propozycja, która cieszy się coraz większą popularnością w aranżacji wnętrz. Panele te mają na swojej powierzchni prawdziwe mchy i porosty, które nadają wnętrzu niesamowitego klimatu. Rośliny stabilizowane nie wymagają dostępu do światła ani podlewania i jest to idealna propozycja dla osób, które nie mają czasu zajmować się żywymi roślinami. Mech chrobotek absorbuje wilgoć z pomieszczenia i zachowuje swoje walory w warunkach domowych przez bardzo długi czas. Ciekawy efekt wizualny zagwarantują panele drewniane na ścianę Skotiwood z oświetleniem LED, które można skierować na przykład ścianę lub na panele z mchem.

Tagged