Kim jest Anna Lucińska? [wiek, kariera, instagram]

Anna Lucińska to piękna aktorka i prezenterka telewizyjna. Nic zatem dziwnego, że pracowała również w modelingu. Jesli chcesz poznać więcej informacji z jej życia, koniecznie przeczytaj artykuł poniżej!

Kim jest Anna Lucińska?

Anna Lucińska urodziła się 22 kwietnia 1986 roku w Warszawie. Jest absolwentką prestiżowych uczelni i kursów takich jak Larry Moss Acting Studio w Santa Monica, Brian Reise Acting Studio czy Ivan Chubbuck Studio w Hollywood, gdzie szlifowała umiejętności aktorskie i brała lekcje akcentu.

W wieku 17 lat rozpoczęła przygodę z modelingiem. Podpisywała kontrakty z najbardziej rozchwytywanymi stolicami mody na świecie, chodziła po wybiegach m.in. w Szanghaju, Monachium, czy Barcelonie. Ambitna dziewczyna zapragnęła jednak nowych wyzwań i zaczęła interesować się branżą filmową. Jest również prezenterką, prowadziła kilka programów telewizyjnych. Oprócz tego odnajduje się również w roli konferansjerki.

Lucińska występuje w produkcjach polskich oraz zagranicznych. W Stanach Zjednoczonych zagrała m.in. w CSI – Kryminalne zagadki Las Vegas oraz America Got Talent. Polscy telewidzowie pokochali ją za role w Na dobre i na złe, Malanowski i partnerzy, Pierwsza miłość, a także Apetyt na życie. Aktorka brała również udział w 3. edycji programu Agent – Gwiazdy.

O jej życiu prywatnym wciąż wiadomo niewiele. Jakiś czas temu łączono ją z prezenterem telewizyjnym Aleksandrem Sikorą, jednak żadne z nich nie odniosło się do tych informacji publicznie. Status związku Lucińskiej nadal pozostaje tajemnicą.

Anna Lucińska — Instagram

Anna Lucińska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @annalucinska, gdzie często zamieszcza seksowne zdjęcia. Aktualnie obserwuje ją prawie 60. tysięcy użytkowników.