Kim jest Janja Lesar? [mąż, wiek, kariera, Instagram]

Janja Lesar znana jest przede wszystkim z programu ,”Taniec z gwiazdami”. Pochodząca ze Słowenii tancerka ma na swoim koncie wiele tytułów oraz wygranych w najbardziej prestiżowych zawodach tanecznych. Co jeszcze wiadomo na temat utalentowanej tancerki?

Kim jest Janja Lesar?

Janja Lesar urodziła się 1 listopada 1977 roku. Pochodzi z Lublany na Słowenii. Na lekcje tańca zaczęła uczęszczać, gdy miała 5 lat. Do 2003 roku, przez 10 lat tańczyła z Matejem Krajcerem, z którym w 1996 wygrała prestiżowy turniej „British Open” w Blackpool w kategorii „Poniżej 21 roku życia”. W 2001 roku została finalistką Mistrzostw Świata IDSF w tańcach latynoamerykańskich, a w 2003 roku Mistrzynią Słowenii również w tańcach latynoamerkańskich.

W 2003 roku stworzyła parę taneczną z Krzysztofem Hulbojem, z którym reprezentowała Polskę na międzynarodowych konkursach. Parę połączyła jednak nie tylko wspólna pasja, ale i uczucie. Na początku zakochani zamieszkali w Lublanie, ale zdecydowali się na powrót do Polski. Są zaręczeni, ale jeszcze nie zalegalizowali swojego związku.

W programie „Taniec z gwiazdami” Janja Lesar pojawiła się aż dziesięciokrotnie. Tańczyła między innymi z Dawidem Kwiatkowskim, Popkiem i Michałem Koterskim. W parze z Damianem Kordasem zdobyli Kryształową Kulę. Janja Lesar współpracuje również przy tworzeniu choreografii dla innych par.

Osoby, które znają Janję, twierdzą, że jest niezwykle pozytywną, otwartą i ciepłą osobą, a uśmiech niemal nie schodzi jej z twarzy.

Janja Lesar — Instagram

Janja Lesar prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @janja_lesar, gdzie obserwuje ją niemal 40 tysięcy użytkowników. Tancerka na swoim profilu bardzo często dzieli się zdjęciami z treningów i występów. Dodatkowo pokazuje, jak wygląda jej życie poza salą taneczną. Na zdjęciach można zobaczyć również jej partnera i ich ukochanego pieska.