Autoprezent.pl – prezenty samochodowe na najwyższym poziomie

Ponad 40 aut sportowych do wyboru, które możesz poprowadzić w kilkunastu miejscach na terenie całego kraju. Prezenty motoryzacyjne stają się coraz bardziej popularne, jednak warto zaufać profesjonalistom. Zobacz, dlaczego vouchery od Autoprezent.pl są aż tak dobre.

Przejażdżka Lamborghini, Ferrari oraz Porsche jeszcze nigdy nie była tak blisko Ciebie

Historia motoryzacji jest pisana przez wielkie marki. Do grona firm, które mają ogromny wpływ na to, w którym kierunku podążają twórcy aut niewątpliwie należą Ferrari, Lamborghini oraz Porsche. To marki znane na całym świecie, w tych pojazdach podróżują gwiazdy sportu, muzyki i filmów. Niestety, dla większości osób są to auta zbyt drogie, żeby nimi jeździć na co dzień. Co jednak nie oznacza, że nie masz szansy na to, żeby zasiąść za kierownicą takiego auta.

Jeśli marzysz o tym, żeby poczuć niesamowitą moc sportowych aut, to jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy tylko, że skorzystasz z oferty autoprezent.pl. Do Twojej dyspozycji jest ponad 40 aut, są to wyjątkowe pojazdy, niektóre z nich potrafią mknąć nawet 300 km/h. Jazda Lamborghini Huracan czy Gallardo to świetny sposób na to, żeby poczuć niesamowitą adrenaliną. Emocji nie powinno też zabraknąć, jeśli postawisz na inną markę, np. jazda Ferrari na torze czy przejazd Audi R8 to gwarancja świetnie spędzonego czasu.

Poczuj się jak kierowca F1

Formuła 1 to sport, który od wielu lat rozpala wyobraźnię fanów na całym świecie. Jednak co innego jest przeżywać wyczyny najlepszych kierowców na globie a co innego mieć okazję uczestniczyć w przejeździe bolidem. Prezenty motoryzacyjne takie jak np. przejazd jako pasażer auta z F1 to sposób na przeżycie czegoś niezapomnianego. Będziesz mógł usiąść na fotelu pasażera w specjalnie do tego przygotowanym bolidzie BMW Sauber. W takim samym aucie swoją karierę w F1 rozpoczynał Robert Kubica. Będziesz mógł więc poczuć się tak samo, jak polski kierowca, który wygrywał w przeszłości wyścig w Formule 1.

Sprawdź się na torach wyścigowych

Supersamochody i bolidy czekają na Ciebie. A będziesz mógł je poprowadzić na obiektach do tego w pełni przygotowanych. Do wyboru jest kilkanaście różnych lokalizacji, które są rozsiane po mapie całego kraju. Do najpopularniejszych torów należą Silesia Ring, tor w Modlinie oraz obiekt w Poznaniu. Twój przejazd odbędzie się w komfortowych warunkach na torze, który jest przygotowany do osiągnięcia dużych prędkości.  

Zdobądź nowe umiejętności

Wielkie emocje i adrenalina będą Ci towarzyszyć podczas jazdy sportowymi autami. Jednak tę przygodę możesz wykorzystać też jako cenną naukę. Przejazd autem po torze to także świetny sposób na to, żeby wyciągnąć wnioski na przyszłość. Nieczęsto zdarza się sytuacja, że będziesz mógł poprowadzić auto o tak wielkiej mocy. Nad powodzeniem Twojego przejazdu będzie stał wykwalifikowany instruktor, który zdradzi Ci wskazówki dotyczące tego, jak prowadzić taką maszynę. A informacje, które otrzymasz będziesz mógł wykorzystać podczas prowadzenia swojego auta na co dzień.