Eleganckie i przepyszne miody ślubne

Jedną z bardziej wyjątkowych chwil dla młodych osób jest złożenie przysięgi małżeńskiej przed duchownym oraz urzędnikiem stanu cywilnego. W tej podniosłej chwili Nowożeńcy nie są sami i towarzyszą im rodzina oraz najbliżsi. To oni są świadkami tej podniosłej chwili i kibicują młodym życząc im dużo szczęścia na drodze dalszego wspólnego życia. Mimo wyjątkowości momentu ślubu i zabawy weselnej okres planowania i przygotowań do tej długiej imprezy jest dość stresujący i wymaga wcześniejszego zaplanowania wszystkich istotnych kwestii.

Poza wyborem kościoła, sali weselnej, dań dla gości oraz muzyki i towarzyszących zabaw warto pomyśleć o odpowiedniej otoczce samego przyjęcia. Mowa tutaj o motywie przewodnim wesela, które powinno komponować się ze stylem przygotowanych zaproszeń ślubnych. Warto również pomyśleć o małym geście w postaci podziękowania dla gości za ich przybycie. Takie działanie na pewno na długo pozostanie w pamięci najbliższych i będzie wspaniałą formą pokazującą, w jaki sposób Para Młoda oddaje szacunek gościom weselnym w zamian za ich przybycie.

Istnieje wiele rodzajów podziękowań dla gości w formie małych upominków. Jednym z ciekawszych rozwiązań może okazać się miód ślubny w postaci małego słoiczka ze spersonalizowaną etykietą oraz tekstem wyrażającym wdzięczność. Taka treść powinna zawierać również imiona nowożeńców, datę ślubu oraz nierzadko wskazaną grafikę, która nawiązuje do przewodniego motywu wesela. Miody ślubne to doskonały sposób na upominek dla gości. Mały słoik powinien zostać ustawiony na stole, tuż obok talerza i winietki ślubnej z imieniem oraz nazwiskiem konkretnego gościa. Całość będzie stanowiła świetną i niebagatelną dekorację oraz oprawę przyjęcia.

Zarówno miód ślubny, jak też jego opakowanie, powinny być dopasowane kolorystycznie do danego motywu wesela. Do tej słodkości można dodać drobny akcent w postaci całego owocu, np. truskawki czy wiśni lub też w formie płatków róż lub migdałów, które z pewnością nadadzą wyjątkowego charakteru temu oryginalnemu prezentowi. Odpowiednio dobrany nektar wraz z dołączoną ozdobną kartką z podziękowaniami subtelnie wkomponuje się w wystrój sali. Z drugiej strony taki miód ślubny będzie bardzo praktycznym i pożywnym podarunkiem, który z czasem można skonsumować w formie kanapki czy deseru lub wykorzystać do wypieków. Powszechnie wiadomo, że miód nie tylko wzmacnia serce i przyspiesza proces gojenia ran, ale również posiada cenne właściwości antybakteryjne. Dodatkowo wzbogaca organizm człowieka o wiele niezbędnych i wartościowych witamin oraz minerałów. Będzie on świetnie komponował się z wystrojem każdej kuchni, gdyż ręcznie przygotowane zaprawy zawsze zaostrzają apetyt. Poza tym, takie małe, szklane opakowanie bez problemu można włożyć do torebki lub plecaka i zabrać „w drogę”.

Dla wielu Pań i Panów słoiki z miodem ślubnym mogą na stałe zagościć w łazience, gdyż produkty te stają się coraz bardziej popularne wśród kosmetyków, takich jak np. maseczka na twarz oraz balsam do włosów domowej roboty. Wybierając rodzaj miodu ślubnego warto również wziąć pod uwagę jego opakowanie. Im bardziej oryginalne tym na dłużej pozostanie w pamięci gości weselnych. Tutaj można wybierać wśród wielu dostępnych wzorów opakowania, ozdobnych wstążek oraz bilecików z podziękowaniami dołączonych do upominku.

Oferta w omawianym zakresie znajduje się pod adresem https://amelia-wedding.pl/podziekowania-dla-gosci/slodycze/miody/ , jest bardzo szeroka i obejmuje wiele rodzajów miodów ślubnych, których opakowanie praktycznie w niezliczony sposób może zostać zaprojektowane i wykonane pod konkretne zlecenie klienta. Sam produkt pochodzi tylko i wyłącznie z najlepszych i sprawdzonych ekologicznych pasiek. Można wybierać wśród wielu rodzajów miodów ślubnych, takich jak akacjowy, lipowy, rzepakowy. Oryginalnym pomysłem jest ofiarowanie gościom weselnym coraz bardziej popularnych i smacznych miodów owocowych, np. z wiśnią czy czarną porzeczką. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy temat traktujemy indywidualnie i konsultujemy z naszymi Klientami, aby odpowiednio dopasować finalny produkt do konkretnych potrzeb Zamawiającego.

Tagged