Kim jest Anna Zejdler? [Instagram, wiek, dzieci]

Anna Zejdler jest redaktor naczelną magazynu Gala, wcześniej związana była z czasopismami Joy, Shape oraz Voyage. Przed laty głośno było o jej w związku z najpopularniejszym polskim dziennikarzem – Krzysztofem Ibiszem. Kobieta jest miłośniczką zwierząt oraz zielonej herbaty, uwielbia kolorowe magazyny. Zajmuje się również projektowaniem i sprzedażą damskich torebek. Sprawdź, co jeszcze wiemy na temat Anny Zejdler.

Anna Zejdler — mąż

Pierwszym mężem Anny Zejdler był Krzysztof Ibisz. Para poznała się dzięki znanemu fotografowi Marcinowi Tyszce. Małżeństwem zostali po kilku miesiącach znajomości. Zejdler miała wtedy 22 lata i studiowała prawo. Ich ślub był najgorętszym wydarzeniem 1998 roku. Ceremonia zaślubin, która odbyła się 5 września, była transmitowana przez TVN. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. W 2004 doszło do rozwodu. Mimo iż ślub był medialny, rozwód odbył się bez obecności mediów. Para spokojnie ustaliła zasady opieki nad synem.

Rozwód wiele mnie nauczył i zmienił mnie kompletnie. W jakimś sensie nigdy nie jest tak, że dwie osoby chcą się rozstać w tym samym momencie. Zawsze jedna strona jest bardziej poszkodowana. Rozwód zmienił mnie na lepsze. Wtedy, kiedy to następowało, to byłam przerażona. Byłam rozpieszczonym dzieckiem, pod opieką rodziców, zdejmowali ze mnie problemy, potem opiekował się mną mąż. I nagle zostałam sama jako młoda dziewczyna, z małym dzieckiem, wtedy dotarła do mnie dorosłość. Bałam się o dziecko, bałam się nowego życia — tak– tak podsumowała swój rozwód Anna Zejdler.

Aktualnie aktorka związana jest z Tomaszem Walentą.

Anna Zejdler — dzieci

Dziennikarka ma dwójkę dzieci. Syna Maksymiliana ze związku z Krzysztofem Ibiszem oraz córkę Milenę, której ojcem jest Tomasz Walenta.

Anna Zejdler — wiek

Anna Zejdler ma 45 lat.

Anna Zejdler — Instagram

Anna Zejdler prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @anna_zejdler. Na jej profilu można zobaczyć zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.