3 pomysły na nietypowy prezent dla wychowawcy

Przygotowania do egzaminu dojrzałości, zajęcia pozalekcyjne, wybór przyszłej ścieżki edukacyjnej lub zawodowej – jako maturzysta masz naprawdę sporo na głowie! Gdyby tego było mało, zbliża się zakończenie roku szkolnego, a zatem potrzebny jest świetny pomysł na prezent dla wychowawcy. Brakuje Ci inspiracji? Doradzamy!

Wychowawca – człowiek z pasją

Przez kilka lat staje murem za swoją klasą, organizuje wycieczki, rozwiązuje konflikty, doradza i motywuje. Wychowawca jest osobą, która z zaangażowaniem poprowadziła Cię do miejsca, w którym przyjdzie się rozstać. Za chwilę samodzielnie wyruszysz w dalszą podróż, mając w głowie bukiet pełen wspomnień.

Choć nie zawsze było lekko, przyznaj, że będziesz tęsknić. Uwierz na słowo – to działa w dwie strony 🙂 Zanim więc wraz z rówieśnikami opuścisz szkolne mury, podaruj wychowawcy nietypowy prezent. Co idealnie sprawdzi się na pamiątkę?

Wspomnienia w fotoksiążce

Prezenty ze zdjęciem coraz śmielej goszczą wśród pomysłów na szkolną pamiątkę. Świetnie sprawdzają się w roli osobistego podarunku od całej klasy. Fotoksiążka to upominek przepełniony wspomnieniami, które wzruszą nawet po wielu latach. Zaprojektuj z rówieśnikami unikalny egzemplarz, wybierz szablon, dodaj kilka ciekawych opisów oraz klipartów i koniecznie pamiętaj o dedykacji. Może być nowatorska i stylowa, podobnie jak cała oprawa graficzna. Wśród tylu kreatywnych głów na pewno znajdzie się sporo pomysłów.

Obraz w ramie

Tablo w nowoczesnej odsłonie? Proszę bardzo! Dziś to coś więcej niż tylko zestaw twarzy w klasycznym układzie. Wydruk zdjęcia na płótnie canvas to nietypowy pomysł na prezent dla wychowawcy. Oczywiście nie musi go wieszać na ścianie we własnym domu, ale miło będzie, jeśli od czasu do czasu zerknie na niego, wysuwając szufladę.

Dzięki temu wróci myślami do czasów, kiedy trzeba było gasić zaogniony konflikt lub odważnie wstawić się za swoimi uczniami, by walczyć o ich dobro. Taki wychowawca to prawdziwy skarb! Warto podkreślić ten fakt, projektując pamiątkowy obraz na zakończenie roku szkolnego.

Odbitki – wspomnienia w pudełku

Przy tak swobodnym dostępie do smartfonów pstrykanie fotek jest równie szybkie, jak mruganie powiekami. Pomyśl tylko, ile wspomnień o szkolnym charakterze znajduje się w telefonach Twoich rówieśników. Zorganizuj akcję, podczas której wrzucicie wszystkie zdjęcia do jednego folderu w chmurze. Wybierzcie najlepsze z nich i wywołajcie w formie odbitek, które następnie podarujecie zapakowane w estetyczne pudełko.

Wspomnienia w tak przystępnej formie to piękny prezent dla wychowawcy. Chcesz zadbać o ich doskonałą jakość? Wbijaj do Colorland, gdzie znajdziesz takie opcje, jak grubszy papier premium, inteligentna korekcja zdjęć czy opcje kadrowania. Powrót do wspomnień będzie jeszcze przyjemniejszy – zwłaszcza dla wychowawcy, który poświęcił kilka lat na to, by wypuścić w dalszą drogę paczkę młodych osób, które nie boją się życiowych wyzwań.

Czy któraś z propozycji trafiła w Twój gust? Opraw wspomnienia w ulubioną formę, a następnie podaruj wychowawcy w imieniu całej klasy we wzruszającym, pamiątkowym geście.

Tagged