Czym wyróżnia się horoskop indiański?

Indianie Północnoamerykańscy wierzą głęboko, że każdy z nas ma swoje totemiczne zwierzę, które przypominamy cechami charakter oraz które jest naszym bardzo dobrym duchem. Sprawdź czym charakteryzuje się horoskop indiański?

Znaki zodiaku mówią wiele

Każda kultura starożytna przywiązywała bardzo dużą wagę do astrologii oraz do wróżb. Na początku to były horoskopy oparte o żywioły. Chociażby możemy tutaj wyróżnić partnerski horoskop, który oparty był właśnie o żywioły.

Znak zodiaku, którymi najczęściej się posługujemy, wywodzą się bezpośrednio ze starożytnej Grecji oraz odpowiadają wszelkim konstelacjom na niebie. Inaczej znaki zodiaku zostały opracowane przez Indian północnoamerykańskich, dla których bardzo ważne było samo przeświadczenie, że jesteśmy w zasadzie częścią natury. Według nich same siły przyrody znacznie oddziałują podczas narodzin człowieka. Mają bardzo wielki wpływ na jego charakter oraz także na podejście do życia. Swoje znaki astralne wywiedli zatem od zwierząt ich otaczających. Jakie zwierzę jest naszym opiekunek duchowym? Horoskop indiański nam o tym powie.

Co mówi o nas horoskop indiański?

W przeciwieństwie do większości znanych ludów tego świata, to Indianie nie wywyższali się nigdy ponad to inne stworzenia. Szanowali również inne istnienie, ponieważ w to wierzyli, że wszyscy bez najmniejszych wyjątków jesteśmy częścią natury. Co więcej według nich mamy identyczne prawa.

To właśnie ta filozofia ma odzwierciedlenie swoje również w indiańskim horoskopie. Indianie wyróżniają dokładnie dwanaście znaków. Tak naprawdę jest to dwanaście zwierząt, z których każde to patron osoby, która się urodziła w danym momencie roku. To ich przewodnicy duchowi oraz opiekunowie, którzy nad nimi sprawują opiekę. Zatem nie pozostaje Ci nic innego jak dowiedzieć się kto jest Twoim stróżem duchowym…

W sieci znajdziemy mnóstwo specjalistów, którzy przybliżą nam cały ten horoskop. Proszę mi wierzyć, że nie ma tutaj niczego skomplikowanego. Jak najbardziej wszystko jest do zrozumienia i poradzimy sobie z tym bez najmniejszego problemu. Czy jeszcze o czymś należy wiedzieć? Jeśli nie lubimy edukować się w sieci, to możemy spotkać się z osobą, która przekazuje taki horoskop. Nie jest to oczywiście wróżka powszechna, ale bardzo cenny specjalista.

Horoskop indiański znajdziemy także w wielu magazynach specjalizujących się wróżeniem, horoskopami czy też przepowiedniami.  Wśród nas jest wiele osób, które interesują się tą strefą. Warto się z takimi osobami wymieniać spostrzeżeniami. Być może czymś się zainspirujemy i jeszcze bardziej poszerzymy swoją wiedzę na temat horoskopu indyjskiego.