Jak naprawiać sprzęt AGD to tylko profesjonalnie!

Sprzęt AGD ma to do siebie, że bez niego… nie da się normalnie funkcjonować. Każda awaria lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki gazowej lub innego urządzenia niesie ze sobą ryzyko sparaliżowania gospodarstwa domowego. Dlatego tak ważne jest, aby jak najszybciej przystąpić do jego naprawy. Kto jak kto, ale my umiemy to najlepiej!

Jak naprawić sprzęt AGD?

Dziś urządzenia rozumiane jako artykuły gospodarstwa domowego są podstawą wyposażenia każdego mieszkania i domu. O ile można sobie wyobrazić życie bez takich urządzeń jak suszarka do prania lub zmywarka do naczyń, o tyle funkcjonowanie bez pralki jest co najmniej bardzo problematyczne.

Naszym celem było takie zoptymalizowanie usługi naprawy sprzętu AGD, aby jej realizacja była jak najbardziej komfortowa z punktu widzenia klienta. W tym celu skupiliśmy się m.in. na tym, aby większość napraw realizować u klienta w domu. Dzięki temu możemy działać wydajniej i to zarówno z korzyścią dla nas, jak i dla naszych klientów.

Jak naprawiamy AGD? FixAGD – dlaczego warto?

Nasz serwis AGD Dąbrowa Górnicza (https://fixagd.pl/naprawa-sprzetu-agd/dabrowa-gornicza/) działa w sposób innowacyjny. W przeciwieństwie do konkurencji nie przetrzymujemy urządzeń w warsztatach i już na początku podajemy jasną, konkretną cenę. Co ważne, już na tym etapie mogą Państwo podjąć decyzję co do dalszych, ewentualnych napraw.

Realizowana przez nas usługa naprawy urządzeń AGD dzieli się na kilka etapów:

1. Zgłoszenie awarii. To pierwszy kontakt z naszą firmą, wobec czego poprosimy o dokładne dane kontaktowe. Nasze Biuro Obsługi Klienta poprosi też o opisanie usterki, dzięki czemu przypiszemy ją do konkretnego serwisanta. Działamy 24h/dobę i 7 dni w tygodniu.

2. Następnie skontaktujemy się ze specjalistą, przekażemy mu zgłoszenie i przedstawimy mu dane kontaktowe. Wszystko po to, aby usługa naprawy zrealizowana została szybko i skutecznie.

3. Kolejnym etapem omawiania warunków realizacji naprawy jest kontakt ze strony specjalisty. Jeśli będzie to możliwe, to zadzwoni on już po kilkunastu minutach od zgłoszenia awarii w celu ustalenia terminu naprawy.

4. Jeśli termin zostanie uzgodniony, specjalista przyjedzie i dokona oględzin sprzętu. Ponad 80 procent wszystkich realizowanych przez nas napraw jest wykonywanych na miejscu. Od razu ustalamy koszt naprawy, aby klient mógł podjąć decyzję, czy chce z niej skorzystać.

Podsumowując, nasza firma FixAGD.pl działa w sposób przejrzysty, uczciwy i co najważniejsze – profesjonalny. Dzięki temu możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi referencjami, w których docenia się nasz wkład i zaangażowanie.

Tagged