Laseroterapia w medycynie estetycznej

Ze względu na to, że działanie lasera jest wyjątkowo precyzyjne i pozwala na doprowadzenie wiązki światła na właściwą głębokość tkanki laseroterapia staje się coraz bardziej powszechnie stosowanym zabiegiem.

Co to jest laseroterapia ?

Laser  to urządzenie emitujące jednobarwną, maksymalnie skupioną wiązkę światła. Od ponad 20 lat znajduje szerokie zastosowanie w medycynie. Jest wykorzystywany między innymi w medycynie estetycznej, chirurgii, okulistyce, stomatologii, kosmetologii. Działa również stymulująco na narządy ruchu, przeciwzapalnie, przeciwbólowo. Wspomaga gojenie. Jeżeli nie ma specyficznych przeciwwskazań do których między innymi należy ciąża, choroby nowotworowe, infekcje wirusowe i bakteryjne, stan wyczerpania organizmu, stosowanie określonych leków fachowo przeprowadzona laseroterapia nie niesie za sobą żadnego ryzyka.

Gdzie można poddać się laseroterapii ?

Drparda.com.pl to klinika założona przez doktor Barbarę Parda Głomską. Jest doświadczonym i wszechstronnym lekarzem  ze specjalizacjami w dziedzinie medycyny estetycznej i psychiatrii. Każdy pacjent drparda.com.pl otoczony jest troskliwą opieką począwszy od wywiadu na pierwszej wizycie a skończywszy na okresie rekonwalescencji. W klinice oferowana jest pełna gama zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej zarówno chirurgicznych jak i nie inwazyjnych, od najprostszych do skomplikowanych operacji. Do laseroterapii drpardacom.pl posiad kilka najnowocześniejszych urządzeń gwarantujących skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Holistyczne podejście personelu kliniki i najwyższy poziom oferowanych usług zyskało drparda.com.pl szerokie grono usatysfakcjonowanych pacjentów.

Jakie zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są przy pomocy laserów medycznych ?

Laseroterapia ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Laser frakcyjny eCO2 służy do korygowania zmarszczek i rozstępów (również po ciąży), usuwa blizny i przebarwienia, niweluje efekt fotostarzenia skóry. V Laser używany jest do zamykania naczynek na twarzy i na nogach, leczenia trądziku, rumienia twarzy i przebarwień na skórze. Epilacja laserowa pozwala na bezbolesne i trwałe usuwanie owłosienia z niepożądanych miejsc ciała. Procedura laseroterapii GENESIS pozwala na ujędrnienie skóry i poprawia jej koloryt i teksturę. Laseroterapia stosowana jest również przy zabiegach typowo chirurgicznych. Jest skuteczna, bezpieczna mniej inwazyjna niż dawniej stosowane zabiegi i trudno bez niej sobie wyobrazić współczesną medycynę estetyczną.

Dodaj komentarz