Kim jest Wiktoria Omyła? [wiek, kariera, chłopak, Instagram]

Wiktoria Omyła to jedna z najpiękniejszych tancerek programu „Taniec z gwiazdami”. Na swoim koncie ma również wiele nagród i tytułów. Co wiemy na temat najmłodszej profesjonalistki na parkiecie tanecznego show?

Kim jest Wiktoria Omyła?

Wiktoria Omyła, mimo młodego wieku, ma na koncie wiele sukcesów w konkursach i turniejach tanecznych.Jest reprezentantką najwyższej światowej klasy S w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Razem ze swoim tanecznym partnerem zdobyła wicemistrzostwo świata w dziesięciu tańcach.

W programie „Taniec z gwiazdami” po raz pierwszy pojawiła się w 2016 roku, gdzie partnerowała Adamowi Zdrójkowskiemu. Para zajęła czwarte miejsce. Następnie tańczyła z Marcinem Korczem. Duet wypadł równie dobrze, odpadając dopiero w półfinale. W kolejnej edycji, pod swoje taneczne skrzydła przygarnęła Marcina Bosaka.

Tancerka była związana ze znanym z programu „Top Model” Mateuszem Jarzębiakiem, choć ich drogi ostatecznie się rozeszły. Na chwilę obecną, jest związana z Wojtkiem Klimasem, który brał udział w programie „Hell’s Kitchen”.

Wiktoria Omyła — Instagram

Wiktoria Omyła ma wielu fanów na Instagramie, ale jakiś czas temu mogli oni przeżyć spory szok. Konto społecznościowe tancerki zostało wyczyszczone! Co się stało? Nastąpiło włamanie? Nic bardziej mylnego! To celowe działanie Wiktorii, które tłumaczy w następujący sposób:

❗️GENERALNE PORZĄDKI❗️ Każdy z nas podczas kwarantanny miał przemyślenia, które skutkują różnymi decyzjami. Ja postanowiłam po załagodzeniu obostrzeń nie tylko zrobić porządek z wyglądem, ale i z tym co mam w głowie. Jedną z decyzji, które podjęłam jest wyczyszczenie Instagrama i prowadzenie go na nowo. Nie było to łatwe, ponieważ znajdowało się tu wiele wspomnień, które były miłe jak i nie. Doszłam do wniosku, że był tu zbyt duży bałagan, który do mnie nie pasuje i muszę się go pozbyć. Moje zasięgi po tym działaniu mogą nieco spaść i zdaję sobie z tego sprawę, aczkolwiek ludzie, którzy chcą wiedzieć co u mnie to ze mną pozostaną. Także wyprzedzam pytania o kradzieży konta.. JA USUNĘŁAM WSZYSTKO Z WŁASNEJ WOLI. Mam nadzieje, że teraz moje social media będą odzwierciedlać mnie, mój spokój i moją równowagę. Tym pięknym zdjęciem z sesji @tomasz_reindl_photography i szczerym uśmiechem, chciałabym Wam życzyć miłego popołudnia oraz przemyślanego powrotu do rzeczywistości. Ściskam