Romantyczny weekend we dwoje w malowniczo położonym hotelu na Mazurach

Romantyczny weekend we dwoje to sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków i skorzystanie z okazji do pielęgnowania związku. W krainie tysiąca jezior znajdziesz dla siebie i partnera wszystko to, czego potrzeba do tego, by się odprężyć. Stylowe i komfortowe pokoje pozwalają zregenerować się w ciszy, spokoju i w pięknych okolicznościach przyrody. Na gości czeka doskonale wyposażony hotel i profesjonalna obsługa. Kuszącą ofertą są pakiety SPA dla dwojga, dostępne przez cały rok. Wystarczy namówić drugą połówkę, wziąć razem krótki urlop i cieszyć się sobą!

Romantyczny weekend we dwoje na Mazurach

Atutem pobytu na Mazurach poza sezonem jest niczym niezmącona cisza i wspaniałe krajobrazy, które można podziwiać bez względu na pogodę. By w pełni cieszyć się z pięknem przyrody, każdy potrzebuje komfortu. W hotelu, który przygotował pakiety SPA dla dwojga, na brak luksusu czy niewygodę nie można narzekać. Wnętrza pokoi są przestronne i komfortowe, a przede wszystkim funkcjonalnie urządzone, a każdy detal jest perfekcyjnie dopracowany. Przytulne pokoje są  doskonałym miejscem, by odpocząć po np. długim spacerze. Na zmysły kojąco działa zapach łąk i lasów oraz przebywanie blisko dzikiej natury. Czy można sobie wymarzyć lepsze miejsce na romantyczny weekend we dwoje?

Pakiety SPA dla dwojga z masażem w gabinecie dla par

Goście, którzy zdecydują się zamówić pakiety SPA dla dwojga w hotelu na Mazurach, nie tylko odpoczną od codzienności, zrelaksują się w basenie lub jacuzzi oraz poczują się wyjątkowo. Centrum SPA zostało zaprojektowane tak, by pary mogły się odprężyć i zapomnieć o wszystkich codziennych troskach.

W SPA zabiegi zostały stworzone tak, by pomóc osiągnąć równowagę między młodzieńczym wyglądem, witalnością i spokojem ducha. W SPA można wybrać różne zabiegi w wodzie. Niemal godzinny seans relaksacyjny połączony z masażem i aromaterapią w gabinecie dla par także przewidziano w pakiecie. Dodatkowo na gości czeka nowoczesny kompleks dwóch basenów, hydromasaże, bicze wodne, zespół saun i jacuzzi. W przerwie między pozostałymi aktywnościami istnieje możliwość odprężenia się na komfortowym podgrzewanym leżaku przy basenie.

Profesjonalna i dyskretna obsługa hotelowa

Pary zamierzające spędzić romantyczny weekend we dwoje potrzebują nieco intymności i czasu wyłącznie dla siebie. Pracownicy doskonale rozpoznają potrzeby gości, a obsługa hotelu jest życzliwa, gotowa do pomocy i dyskretna, co świadczy o jej profesjonalizmie. W strefie SPA spotkacie się z wykwalifikowanymi fizjoterapeutami. Zadbają o rozluźnienie mięśni napiętych przez towarzyszący nadmiarowi obowiązków stres i nie tylko. W restauracji, klubie i kawiarni znajdziecie równie życzliwą obsługę. Kuchnia dba o dobrostan gości już od rana, serwując wyśmienite śniadania w formie bufetu, a kelnerzy podają kieliszki z musującym winem na dzień dobry. Pakiety SPA dla dwojga gwarantują dwa noclegi, dwa śniadania i dwie kolacje. Jedna z nich jest wyjątkowa, a co więcej – stwarza okazję do miłosnych wyznań!

Kolacja przy świecach na romantycznym weekendzie we dwoje

Punktem kulminacyjnym romantycznego weekendu we dwoje może stać się kolacja przy świecach w eleganckiej restauracji hotelowej. Na tę okazję dla zakochanych szef kuchni przygotowuje specjalne menu, a dobór dań zależy od gustu gości. Na początek, by zaostrzyć apetyt kelner serwuje wyśmienity aperitif, następnie do dania głównego wino białe lub czerwone, a na zakończenie tego uroczego wieczoru przy blasku świec – jeden z drinków z baru. Z pakietów SPA dla dwojga korzystają narzeczeni, szukający okazji do bycia razem modzi małżonkowie, pary z wieloletnim stażem, które od dawna nie miały okazji spędzać czasu tylko we dwoje oraz zmęczeni rodzice, którzy na czas tego wyjątkowego urlopu zostawili dzieci pod dobrą opieką dziadków. Każdy powinien od czasu do czasu odpocząć, zadbać o siebie i naładować baterie, by później móc dać z siebie więcej, zarówno rodzinie, jak i wypełniając obowiązki zawodowe po powrocie z urlopu.

Artykuł sponsorowany.

Tagged